English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: يکشنبه ١٣ اسفند ١٤٠٢


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد

دکتر امید صادق امیری به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان مهاباد معرفی شد.

مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد با حضور حسن عباسی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان مهاباد، صابر قلی زاده معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه ،دکتر افشانی مدیر روابط عمومی دانشگاه، دکتر امید صادق امیری سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد ، معاون فرمانده سپاه مهاباد، نماینده دادگستری شهرستان، ریاست اعضای شورای شهر، رییس سازمان نظام پزشکی ، رییس سازمان انتقال خون،رییس اداره آموزش و پرورش،رییس شورای خیرین سلامت شهرستان، نماینده شهرداری و  مسئولین ادارات و شبکه بهداشت و درمان و اصحاب رسانه در محل سالن اجتماعات پیامبر اعظم فرمانداری ویژه شهرستان مهاباد برگزار شد.

دکتر امید صادق امیری سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهاباد بیان داشت: شخص مدیر و مسئول به تناسب مسئولیتی که می پذیرد باید خود و خانواده و تمام وقتی که در اختیار دارد را در جهت حفظ خدمت رسانی به مردم به کار بگیرد.


 

وی افزود:خدمتی می تواند مسمر ثمر واقع شود که کلیه جوانب ارائه دهنده خدمت،محیط ارائه دهنده خدمت و هماهنگی و سازمان دهی که باید در مجموعه باشد و بهره گیری از تجهیزات و ابنیه که باید همخوانی داشته باشد اگر در هریک از سه ضلع ارائه دهنده خدمت ما مشکل داشته باشیم قطعا نمی توان به اهداف مورد نظر دست یافت.

وی اظهار داشت: تمام تلاش خود و مجموعه شبکه خدمت صادقانه و ارتقای وضعیت سلامت شهروندان بوده و در این راه شبانه روز پای کار خواهیم بود.

دکتر صادق امیری خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های که انجام می دهیم با بهره گیری از توانمندیهای بسیار خوب مجموعه در قالب برنامه های کوتاه مدت،میان مدت و دراز مدت مد نظر است از مجموعه های مختلف نیروی انسانی در رده های مختلف با بررسی و احصا مشکلات و برنامه ریزی برای رفع موانع موجود و توسعه مراکز بهداشتی درمانی در راستای تحقق شعار پیشگیری بهتر از درمان در دستور کار قرارخواهد گرفت.

وی اضافه کرد: افزایش خدمات تشخیصی و درمانی و همچنین توسعه پایگاه‌های ۱۱۵ از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده برای جلوگیری از رفت و آمد بیماران به مراکز درمانی سایر شهرها است.

وی درپایان خاطر نشان کرد: در برنامه های دراز مدت بحث دانشکده علوم پزشکی شهرستان  و افزایش رشته های آموزشی در دانشکده و بیمارستان در حال احداث با توجه به فضای فرسوده بیمارستان فعلی با بیش از 40 سال قدمت می باشد.

در پایان این مراسم پیام تقدیر و تشکر ریاست دانشگاه از دکتر بهاء الدین حسینی مدیر بازنشسته شبکه بهداشت و درمان مهاباد و دکتر یعقوب قهرمان بامدادی سرپرست موقت شبکه بهداشت و درمان مهاباد توسط مدیر روابط عمومی دانشگاه قرائت گردید. و با خواندن حکم انتصاب ریاست دانشگاه دکتر امید صادق امیری به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان مهاباد معرفی شد.

 

 

 

 

 

 

 

 


 


١٨:٤٩ - 1401/10/30    /    شماره : ٥٠٠١١    /    تعداد نمایش : ٥٨خروج